قوانین و مقررات خرید اینترنتی:

 1. کلیه فعالیت و خدمات وب‌سایت فرش مینیاتور منطبق بر قوانین جمهوری اسلامی و قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده و سایر قوانین مرتبط است. استفاده کننده از سایت با علم و آگاهی به مقررات، موظف به رعایت آنها است و متعهد است هرگونه تغییر در اصول و رویه ها و خدمات را پذیرفته و رعایت نماید و اعلام می نماید استفاده مستمر از وب‌سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.
 2. کلیه سرویس ها و خدمات بصورت الکترونیکی انجام می شود، لذا اطلاعاتی که اینجانب ثبت می نمایم مورد تایید است و تمام مکاتبات و پاسخ ها و اطلاع رسانی ها شرکت از طریق آنها صورت می پذیرد.
 3. کلیه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات سایت مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون، دکمه، تصاویر، ویدئو‌های تصویری، موارد قابل دانلود و کپی داده ها و کلیه محتوای تولید شده جزئی از اموال شرکت محسوب می‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار شرکت است با ذکر منبع بلامانع است.
 4. شرکت نظرات کاربران را که در چهارچوب شرایط و قوانین و مقررات سایت باشد، به اشتراک می‌گذارد و روی سایت قابل مشاهده است. شرکت در قبال درستی یا نادرستی نظرات مسئولیتی ندارد. نمایش نظرات به منزله تایید آن نیست، هرگونه ادعا از طرف اشخاص ثالث به نظرات کاربران، متوجه کسی است که نظر به نام او به نمایش درآمده است.
 5. خسارت وارده به محصول در هنگام حمل و نقل تا تحویل به خریدار، بر مبنای قرارداد حمل و نقل و مسئولیت های فروشنده یا متصدی حمل و یا خریدار تعیین می شود که اقرار می شود از ضوابط آن اطلاع کامل دارم.

اگر کالای خریداری شده، ایراد یا اشکال فنی داشته باشد:

– اشکال و یا ایراد فنی باید حداکثر تا ۴۸ ساعت پس از دریافت کالا، به شرکت اطلاع داده شود. – لازم است بسته بندی محصولات تا پایان ۴۸ ساعت مهلت استفاده، نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود. – استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا بسته اصلی خود بازگردانده شود. – برچسب‌زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا بسته اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد. – این سرویس اشکال‏‏‌های فنی و ظاهری (شکستگی، خط و خش و مانند آن روی بدنه کالا و قطعات تزئینی) که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد شود، را شامل نمی‏‏‌شود. استفاده نادرست پس از تحویل کالا مواردی مانند حمل و نقل و جابجایی، نصب و راه‌اندازی، تنظیمات، کاربرد غیرمعمول، نگهداری و استفاده‌ی غیر و متفاوت با توصیه سازنده کالا (قید شده در دفترچه راهنمای کالا) را شامل می‌شود.

رویه ارسال محصول:

سفارشهای شما پس از ثبت وارد مرحله «پردازش انبار» میشوند. پس از پردازش انبار و تایید این مرحله سفارش شما جهت آماده شدن برای ارسال وارد پروسه ی بسته بندی می شود. سفارش شما پس از ۵ تا ۷ روز کاری به شما تحویل داده خواهد شد.

رویه بازگرداندن محصول:

جهت بازگرداندن کالا باید به نکات زیر قبل از انجام آن دقت کنید:

 1. بارگشت کالا تنها در صورتی امکان پذیر خواهد بود که مشکل یا ایراد موجود در فرش به تایید کارشناسان ما برسد یا اینکه فرش ارسالی با فرشی که شما سفارش داده‌اید مغایرت داشته باشد.
 2. در صورتی که هنگام دریافت کالا مشکلی را در فرش مشاهده کردید حتما تا ۲۴ ساعت بعد از دریافت کالا مراتب را به کارشناسان ما اطلاع دهید
 3. بازگشت کالا بدلیل نپسندیدن طرح یا رنگ کالا به هیچ عنوان امکان پذیر نیست. حتما به هنگام خرید دقت لازم را در انتخاب فرش به عمل آورید.
 4. در صورت بروز هر گونه مشکل در فرش خریداری شده ابتدا با کارشناسان ما در شرکت تماس بگیرید تا موضوع بررسی شود.
 5. پس از آن کارشناسان ما برای کارشناسی مشکل ایجاد شده به صورت حضوری یا مجازی اقدام خواهند کرد.
 6. در صورتی که مشکل فرش شما توسط کارشناسان ما تایید شود آن‌ها مراتب را جهت تعویض یا تعمیر فرش شما به اطلاع شما خواهند رساند. تمامی هزینه‌های بازگشت، تعویض و ارسال مجدد کالا بر عهده‌ی  شرکت خواهد بود. جهت مرجوع کردن کالا میبایست فرش را مجدد در بسته‌بندی مخصوص خود قرار دهید.
 7. جهت پیگیری و ثبت درخواست مرجوعی با شماره پشتیبانی شرکت ۵۵۵۳۴۳۴۳(۰۳۱) و ۰۹۰۲۱۸۹۸۱۰۰ در واتساپ و تلگرام با ما در تماس باشید.