روح‌بخشی به دکوراسیون خانه با اصول فنگ شوی

در چین و شرق باستان افراد معتقد بودند که چیدمان صحیح و مرتب وسایل در خانه یا محیط کار، منجر به روانه شدن انرژی‌های مثبتی همچون سلامتی، ثروت و عشق می‌شود. به این نظریه‌، فنگ شویی گفته ‌می‌شود.فنگ شویی یک فلسفه و علم باستانی است که قدمتی بیش از سه هزار سال دارد و به معنای باد و آب است که هردو آنها پیام‌آور سلامتی می‌باشند. با استفاده از این فن، می‌توان به درست‌ترین چیدمان ممکن رسید تا بهترین تاثیر را بر رفاه مادی، سلامتی، موفقیت و… بگذارد و بطور کلی انرژی مثبت را به درون منزل یا محیط کار بیاورد.

ادامه مطلب

فرش کاشان

آشنایی با فرش کاشان؛ فرشی به قدمت ایران!

کاشان؛ سردمدار تولید فرش ماشینی ایران

بی شک شما هم بارها و بارها آوازه فرش کاشان را شنیده اید. اصلا مگر می شود ایرانی باشی و نام فرش کاشان را نشنیده باشی؟!

ادامه مطلب

فرش ماشینی

فرش ماشینی و هر آنچه لازم است درباره آن بدانید!

فرش ماشینی و هر آنچه لازم است درباره آن بدانید!

اگرچه وسایل زیادی هستند که بی وجود آن ها خانه زیبایی چندانی ندارد، اما بی شک فرش چیز دیگری است. فرش یکی از کاربردی ترین لوازم منزل است که هرگز قدیمی نمی شود. جالب است بدانید که کشور ما به واسطه عملکرد موفق در صنعت فرش ماشینی توانسته است به توسعه تجارت با سایر کشورها بپردازد. نام ایران در سراسر دنیا یادآور زیباترین و بهترین فرش ها است. از فرش ماشینی کاشان با آن ها زیبایی و شکوه که دیگر نگویم برایتان!

ادامه مطلب

راهنمای خرید فرش
دسته‌بندی نشده

چگونه فرش بخریم؟ نکات کلیدی که باید هنگام خرید فرش به آن دقت کنیم

خرید یک فرش جدید درصورتیکه از یک راهنمای انتخاب فرش کامل یا کارشناس فرش کمک نگیرید؛ می تواند بسیار پیچیده و زمانبر باشد. هنگام خرید فرش، گزینه های بسیار متنوعی جلوی روی شماست. شما با هر بودجه ای می توانید انتخاب های متعددی از بین انواع فرش شامل فرش ماشینی، فرش گبه یا فرش مدرن داشته باشید. اما چطور مناسبترین فرش را انتخاب کنید که از خرید خود پشیمان نشوید؟ نگران نباشید؛ کارشناسان فرش مینیاتور یک راهنمای جامع انتخاب فرش را تهیه کرده اند که با خواندن آن خودتان به یک کارشناس خرید فرش تبدیل می شوید.

خرید یک فرش جدید درصورتیکه از یک راهنمای انتخاب فرش یا کارشناس فرش کمک نگیرید؛ می تواند بسیار پیچیده و زمانبر باشد. هنگام خرید فرش، گزینه های بسیار متنوعی جلوی روی شماست. شما با هر بودجه ای می توانید انتخاب های متعددی از بین انواع فرش شامل فرش ماشینی، فرش گبه یا فرش مدرن داشته باشید. اما چطور مناسبترین فرش را انتخاب کنید که از خرید خود پشیمان نشوید؟ نگران نباشید؛ کارشناسان فرش مینیاتور یک راهنمای جامع انتخاب فرش را تهیه کرده اند که با خواندن آن خودتان به یک کارشناس خرید فرش تبدیل می شوید.

ادامه مطلب

فرش 1500 شانه

فرش ۱۵۰۰ شانه، اوج ظرافت و زیبایی

فرش ۱۵۰۰ شانه

فرش را می‌توان جز یکی از ارکان مهم و اساسی در دکوراسیون منزل دانست که به عنوان پوشش مناسبی برای کف، نقش موثری ایفا می‌کند. فرش نوعی گستردنی بافته شده از جنس الیاف پنبه یا پشم و گاها ابریشم است که معمولا برای پوشش زمین بکار می‌رود. از آنجایی که فرش یا قالی دارای نقوش و طرح ‌های زیبایی هستند، امروزه به جنبه تزیینی آن نیز توجه می‌شود.

ادامه مطلب